Prawa autorskie

Kaczmarska.pl  |  Prawa autorskie

Copyrights Małgorzata Kaczmarska
Wszystkie reprodukcje prac autorstwa Małgorzaty Kaczmarskiej zamieszczone na tej stronie stanowią przedmiot prawa autorskiego. Powielanie, przekazywanie oraz publikacja lub inne wykorzystanie całości lub części publikowanych w serwisie materiałów bez zgody autora jest zabronione. 
Reprodukcje prac, tytuły, teksty które pojawiają się na tej stronie nie mogą być wykorzystywane w żadnej formie reklamy, promocji, komercyjnej publikacji bez uprzedniej pisemnej zgody autora.  


Publikowanie zawartości serwisu mk.art.pl
Autor udziela zgody na wykorzystanie zawartych na stronie materiałów w pracach o charakterze dydaktycznym lub naukowym, udostępnianych w formie linków za pośrednictwem narzędzi dostępnych w serwisie mk.art.pl ( funkcja: "dodaj link do" ).

 

 

Kto to jest użytkownik
Użytkownik to ktoś kto jest mile widzianym gościem serwisu mk.art.pl

 

 

Co to jest konto użytkownika i jakie daje możliwości?
Konto użytkownika powstaje po zarejestrowaniu się w serwisie mk.art.pl,  poprzez użycie formularza rejestracyjnego "rejestracja",  dostępnego w górnym menu lub wypełnieniu formularza w trakcie wysyłania wiadomości dotyczącej kolekcji w zgromadzonej  serwisie mk.art.pl

 

 

Co to jest kolekcja i gromadzenie kolekcji?
Kolekcja jest zbiorem reprodukcji prac Małgorzaty Kaczmarskiej, który powstaje w wyniku wyboru wybranej reprodukcji pracy tj. kliknięciu przycisku "do kolekcji" umieszczonego pod reprodukcją, który powoduje przeniesienie informacji o wybranym obrazie do zbioru "kolekcja". 
Zbiór kolekcja wyświetla w formie listy reprodukcje prac zgromadzone w czasie tworzenia kolekcji. Kolekcja umożliwia w obrębie serwisu mk.art.pl zebranie zestawu reprodukcji w celu uzyskania informacji na ich temat, wyboru zestawu prac które interesują użytkownika pod kontem wystawy lub opracowań naukowych dotyczących twórczości Małgorzaty Kaczmarskiej
Kolekcja w serwisie mk.art.pl  jest formą zabawy i pomocy w uzyskaniu informacji na temat twórczości Małgorzaty Kaczmarskiej. 

 

 

Respektowanie praw autorskich.

Użytkownik zakładający konto w serwisie mk.art.pl nie uzyskuje żadnych praw majątkowych , autorskich , pokrewnych do zamieszczonych w serwisie reprodukcji prac Małgorzaty Kaczmarskiej. Publikacja prac ma charakter dokumentacyjno-dydaktyczny i nie stanowi oferty handlowej.

Użytkownik nie może rozpowszechniać zamieszczonych w serwisie materiałów np. poprzez kopiowanie ich do innych serwisów internetowych, publiczne odtwarzanie i rozpowszechnianie kopii plików, uzyskiwanie jakiejkolwiek korzyści materialnej z ich publikacji.
Użytkownik może udostępniać wybrane materiały wykorzystując mechanizmy zawarte w serwisie:
-udostępniać linki korzystając z opcji "udostępnij na" 
-używać linków do zawartości serwisu zgromadzonej na mk.art.pl.

 

 

Co daje posiadanie kolekcji w serwisie mk.art.pl?

Posiadanie jednej lub wielu kolekcji zapisanych w profilu użytkownika serwisu mk.art.pl pozwala użytkownikowi na zapisanie zbioru prac i wysłanie wiadomości na jej temat do autorkia także pozwala zachować kolekcję by użytkownik mógł do niej wrócić w ciągu 72 godzin...

  • Dodaj link do:
  • facebook.com